עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
היי, אני דפנה. אחד מתחביביי העיקריים הוא קניות ובישולים. הקניות שלי לא מסתכמות במוצרים פיזיים אלא מתפרסים על מגון גדול של תחומים. ניקיון הוא אחד מהם. אני צמחונית כבר מעל 20 שנים, אבל מאכילה 3 פיות של אוכלי בשר בבית. לא אדסקס כאן על הבעיה המוסרית שלי בנושא, כי יש כזאת והפתרון לא נראה באופק. אך אספר על מעללי במטבח. אני מבטיחה עולם שלם של תוכן.., כי כנראה שכבר ברור שהתחביב הראשי שלי הוא לפטפט.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

יומולדתוש עולה ביוקר

21/10/2014 14:31
dafna reem
יום הולדת 3
בפעם הראשונה בחיי שאני מתמודדת עם נושא ימי ההולדת. הבכור שלי בן 3 בשבוע הבא, תמה לה תקופת החגים ומתחילים עם ימי ההולדת. עוד לא ידעתי מה הסטנרדט, חשבתי שדי בשולחן עם חטיפים ומוזיקה, חותכים עוגה, מרימים את הילד 3 פעמים ואומרים תודה רבה, נתראה בשנה הבאה. אבל לא. גם ימי ההולדת של ילדים בני 3 הפכו להפקת ענק כאשר ישנה תחרות סמויה בין ההורים. מי עושה הכי גדול, מי עושה הכי מגניב ואיפה יהיה הכי כיף. 
בהתחלה לא התחברתי לתחרות המוזרה הזאת. בכל זאת, הילד בן 3!! אבל פתאום, מידי יום ברגע שהוא מתעורר ומהרגע שהוא חוזר מהגן הוא רק שואל מתי תהיה לו יומולדת, ושהוא רוצה יומולדת דינוזאורים, או יומולדת סמי הכבאי או יומולדת מכוניות וכל יום הנושא משתנה אבל ההתלהבות והציפייה נשמרת. 
מה עושים??? יום הולדת ממוצעת של ילדי הגן שלנו עומדת על כ- 3500 ש"ח!! זה מטורף!!! שוכרים מקום ל- 35 ילדים מזמינים 35 ילדים שבאים עם 35 הורים.  זה ממש הפך למיני אירוע! בחתונה שלי היתה כמות כזאת של אנשים! בכל אופן, תאריך היומולדת עו לא הגיע, אך הוא לא רחוק. יש לנו יומולדת בגן שמסתבר שזה לא מספיק, על כן אני עסוקה עכשיו במירוץ אחרי היומולדתוש המושלמת.. טוב, לא צריך להיסחף.. מספיק לי שהילד חושב ככה.. 
לסיכומו של עניין - אני יוצאת בקריאה חד משמעית אך מלאה תחנונים - הורים! כנסו לפרופורציות!!!!